Provádíme zateplování plochých i šikmých střech. V případě plochých střech ať už jde o novostavby či rekonstrukce, ať se jedná o střechy pochozí, nepochozí či zelené, všechny by měly být kvalitně zatepleny. Provádíme také méně tradiční zateplení šikmých střech pomocí nadkrokevní izolace - úspora prostoru i vynikající tepelná izolace.

Nová technologie nadkrokevní izolace Vám poskytne v současnosti nejkvalitnější souvislé zateplení šikmé střechy. Díky tomu ušetříte nejen finance za vytápění a prodlouží životnost Vaší střechy. Ke kondenzaci vody dochází mimo dřevěné části krovu, celkově napomáhá k větrání střešní krytin. Dále dovoluje vyniknout dřevěným prvkům střechy v interiéru např. přiznaným krovům. A v neposlední řadě také umožňuje velmi rychlou montáž.

  • nejmodernější způsob zateplení
  • přiznané krovy
  • zkracuje dobu realizace
  • vynikající tepelná izolace
  • ušetříte za vytápění
  • prodlouží životnost střechy

Nadkrokevní zateplení je logickým vyústěním trendu přiznávání krokevních prvků v interiérech a minimalizace tepelných mostů. Kromě vizuálního efektu má střecha provedená systémem nadkrokevního zateplení ještě efekt funkční. Takto provedená střecha, dobře navržená, nevystavuje nosné prvky střechy - krokve - riziku dlouhodobého vystavení vlhkosti vznikající kondenzací.

V interiérech objektů, kde jsou krokve umístěny, je prakticky stálá teplota a poměrně malé výkyvy z pohledu relativní vlhkosti. Oproti tomu krokev umístěná v klasické šikmé střeše je vystavena rozhodně větším teplotním i vlhkostním výkyvům, její vlhkost meziročně kolísá s množstvím kondenzátu v tepelné izolaci. Při dobrém řešení detailů střechy z pohledu tepelných mostů - štítová zeď, nadezdívky pod krokvemi ve styku se střešní konstrukcí apod., je nadkrokevní skladba z pohledu tepelných mostů volbou vynikající, tedy s tepelnými mosty minimalizovanými. Další výhodou je získání prostoru v interiéru a jeho členění.

Vybrané reference

Kontakt na Střechy Ostrava

Potřebujete-li konzultaci nebo radu ohledně plánované stavby střechy Vašeho domu, zavolejte, pošlete na sebe telefonní číslo nebo napište nám. Budeme Vás neprodleně kontaktovat.

Volejte střechy Ostrava

Telefon +420 777 866 010

KLEOS stavební s.r.o.

sídlo:Tlapákova 1194/18, 700 30 Ostrava Hrabůvka
provozovna: Bratří Sedláčků 459/3 , 721 00 Ostrava Svinov
IČ: 25879308 DIČ: CZ25879308