Náš tým špičkových tesařů Vám postaví kompletní dřevostavbu, střechu na klíč, dokáže opravit stávající krov nebo postavit dřevěnou pergolu, garážové stání či dřevěný přístřešek. Realizaci krovu provádíme ručně nebo pomocí strojové výroby.

Stavíme především střechy s krovy klasickými. Naši mistři používají tradičních tesařských spojů. Za kvalitou odvedené práce si stojíme. Naše vysoká přesnost a kvalita opracování prvků krovů, přesné zkrácení, osedlání, čepování, dlabání, přeplátování, vrtání, apod. je zárukou té nejvyšší řemeslné odbornosti.

Dokážeme také okrasné opracování zahlaví, krokví a vaznic. Krovy přiznané v interiéru finálně upravíme hoblováním ploch a sražením hran. Rádi přijímáme výzvy a stavíme rádi tvarově složité a členité krovy. Materiály a komponenty vybíráme velmi důkladně a tak, aby splňovaly veškeré nároky na dlouhou životnost a bezvadnost střechy.

Umíme i krovy na míru opracované CNC strojem nebo krovy ze styčníkových vazníků. Ke strojovému opracování krovu CNC používáme obráběcí stroje německé značky Hundegger. Té nejvyšší přesnosti opracování dosahujeme za využití strojů Hundegger kdy pomocí softwaru vyrobíme zcela přesný tvar a podobu krovu či vazníku. Stroj automaticky dřevo opracuje do finální podoby velmi efektivním způsobem, díky kterému je cena za takto připravený krov velmi příznivá. Výhodou styčníkových vazníků či CNC krovů je jednoduchá stavebnicová montáž a rychlá výstavba krovů.

  • krovy klasické
  • krovy přiznané v interiéru
  • krovy na míru opracované CNC strojem
  • krovy ze styčníkových vazníků
  • kalkulace zdarma
  • zpracování modelu vaší střechy ve 3D studii

V rámci cenové nabídky zpracujeme prostorové 3D návrhy konstrukcí krovů. Doladíme s Vámi detaily konstrukce střechy a okamžitě uvidíte jak bude Vaše nová střecha v reálu vypadat. Kalkulace na veškeré práce Vám připravíme zdarma.

Vybrané reference

Kontakt na Střechy Ostrava

Potřebujete-li konzultaci nebo radu ohledně plánované stavby střechy Vašeho domu, zavolejte, pošlete na sebe telefonní číslo nebo napište nám. Budeme Vás neprodleně kontaktovat.

Volejte střechy Ostrava

Telefon +420 777 866 010

KLEOS stavební s.r.o.

sídlo:Tlapákova 1194/18, 700 30 Ostrava Hrabůvka
provozovna: Bratří Sedláčků 459/3 , 721 00 Ostrava Svinov
IČ: 25879308 DIČ: CZ25879308