Jednou z našich specializací jsou opravy střech různého rozsahu, se kterými máme více jak 16ti leté zkušenosti. Provádíme jak velké rozsáhlé rekonstrukce, tak i drobné opravy či opravy vyžadující okamžitou reakci - havarijní stavy.

Drobné opravy střech

Opravujeme šikmé i ploché střechy. Obvykle se jedná o výměnu poškozených nebo spadlých tašek či hřebenáčů a opravu hydroizolace ploché střechy. Velmi časté jsou také nátěry plechových střech, částečná výměna poškozeného nebo zkorodovaného oplechování, čištění žlabů, oprava střešních lávek, komínů či odfouklé omítky na štítové zdi, čištění starých krovů a jejich sanace atd... Pokud opravu střechy nepodceníte a zrealizujete včas, střecha může sloužit další dlouhá léta.

  • drobné opravy střech
  • havarijní stavy
  • rozsáhlé rekonstrukce
  • sikmé střechy
  • ploché střechy
  • ploché zelené střechy

Opravy střech většího rázu - rekonstrukce střech

Při rozsáhlejším poškození střechy je však nevyhnutná velká oprava nebo i celková rekonstrukce střechy. Důležitou částí střechy je krov – od jeho stavu velmi záleží na další životnosti celé střechy. V případě poškozeného dřevěného prvku krovu jej umíme odborně vyměnit nebo opravit, samozřejmě, že nejdříve odstraníme příčinu poškození, kterou je ve většině případů zatékání poškozenou krytinou nebo plechováním.

V neposlední řadě nabízíme pravidelnou preventivní údržbu střechy, která včas odhalí možné problémy a jejich rychlé odstranění zabezpečí, že Vaše střecha bude neustále v dobré kondici a vydrží dlouhá léta.

Vybrané reference

Kontakt na Střechy Ostrava

Potřebujete-li konzultaci nebo radu ohledně plánované stavby střechy Vašeho domu, zavolejte, pošlete na sebe telefonní číslo nebo napište nám. Budeme Vás neprodleně kontaktovat.

Stavby Lumaro s.r.o.

adresa: Brušperská 227
739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí
IČ: 29462461 DIČ: CZ29462461